Kontakt a spolupráce

  naprutu@seznam.cz

 

 

 Spolupráce:

Máte zájem spolupracovat s webem Na prutu.cz? Pokud ano, zde se můžete dozvědět něco o jednotlivých formách spolupráce.

 

Pokud máte vlastní  web budeme rádi, když na něj umístíte odkaz,  ikonku serveru Na prutu.cz . Jen zkopírujte kód pod ikonkou, a ten vložte na váš web. Můžeme se domluvit i na vzájemné výměně ikonek, stačí napsat na mail naprutu@seznam.cz

Na svůj web prosím vkládejte uvedený kód, nekopírujte obrázky k vám na server. V případě, že ikonku změníme, změní se sama i u vás (velikost zůstává stále stejná).

 

 

<a href="https://www.naprutu.cz" target="_blank"><img border="0" src="https://c4445a8d24.cbaul-cdnwnd.com/f8530537d20464f31e8e187a90ef16b0/200000059-3440936341/logo 6.png" width="90" alt="" /></p>


 

 

Psaní článků
Napsání článku vám pomůže se zviditelnit! Pokud chcete publikovat váš článek na Na prutu.cz, není nic jednoduššího!

Jak napsat článek?
Když se rozhodnete napsat  nějaký článek, měl by se týkat jednoho z témat, která jsou zmíněna zde na webu. Nyní jsou k dispozici tato témata, psát můžete do libovolného z nich:

- Rybaření

- Turistika

- Recepty

 

 

Mám článek již hotový, jak ho poslat?
Článek v češtině či slovenštině zašlete na náš e-mail:
naprutu@seznam.cz 

Prosím, nevkládejte článek přímo do textu mailu, ale uložte jej v nějakém textovém editoru (Word, Wordpad, Poznámkový blok…) a pošlete spolu s mailem jako přílohu. Stejně tak fotky a obrázky, pokud nějaké k článku budou – také se je nesnažte vkládat do textu článku, ale vložte je samostatně do přílohy mailu. Fotky prosím posílejte raději větší a bez zbytečných úprav, pro potřeby webu si je již upravím sám.

Uveřejnění článku
Před uveřejněním bude článek ještě upraven. Nejedná se však o žádné zásadní úpravy, ale jen o  úpravy fotografií (především velikostní úpravy) a v některých případech i upravení struktury nadpisů.

Za váš článek vám nemůžem nabídnout finanční ani jinou odměnu. Jedinou odměnou vám může být uveřejnění pěkného článku pod vaším jménem na našem webu a tím i určité zviditelnění se. Pokud máte vlastní  web, můžeme jako kompenzaci za snahu o psaní článků uveřejnit jeho odkaz pod vaším článkem.

Posláním článku na náš server se k ničemu nezavazujete, autorská práva na něj vám samozřejmě nadále zůstávají a můžete tak článek směle publikovat dál.